Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд
