Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Themes
ne: आवरणहरू
