Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Theme
ta: தீம்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Themes
ta: தீம்கள்
