Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Theme
vi: Sắc thái

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Themes
vi: Sắc thái
