Theme Switcher By User (1.0.6-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Theme
eu: Tema

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Themes
eu: Temak
