Theme Switcher By User (1.0.6-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Theme
is: Þema

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað
