Theme Switcher By User (1.0.6-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Theme
ro: Temă

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Themes
ro: Teme
