Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Themes
he: עיצובים
