Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Theme
pl: Skórka

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Themes
pl: Skórki
