Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Theme
fi: Teema

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Themes
fi: Teemat
