Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Theme
it: Tema

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Themes
it: Temi
