Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Themes
kk: Темалар
