Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
