Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Theme
nl: Thema

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Themes
nl: Thema's
