Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Authored on
nn: Skrive

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
