Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Theme
pt: Tema

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: Themes
pt: Temas
