Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
