Theme Switcher By User (1.0.7-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Theme
te: అలంకారం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Themes
te: అలంకారాలు
