Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Other
ar: آخر

en: Key
ar: المفتاح

en: Delete entity
ar: حذف كيان
