Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Other
ca: Altres

en: Expires
ca: Expira

en: Key
ca: Clau

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Delete entity
ca: Suprimeix entitat
