Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Other
da: Anden

en: Expires
da: Udløber

en: Key
da: Nøgle

en: Delete entity
da: Slet entity
