Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Other
el: Άλλο

en: Expires
el: Λήγει

en: Key
el: Κλειδί
