Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Other
eu: Bestea

en: Key
eu: Giltza
