Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Other
is: Annað

en: Key
is: Lykil
