Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Other
gl: Outro

en: Key
gl: Clave
