Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Other
gu: અન્ય

en: Key
gu: ચાવી
