Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Id
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Expires
hu: Lejár

en: Key
hu: Kulcs

en: private
hu: rejtett

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Delete entity
hu: Entitás törlése

en: Edit entity
hu: Entitás szerkesztése
