Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Other
id: Lainnya

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Key
id: Kunci
