Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Other
ka: სხვა

en: Key
ka: გასაღები
