Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Key
km: សំខាន់
