Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Other
ku: هیتر

en: Key
ku: کلیل
