Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Other
my: အခြား
