Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Id
fa: هویت

en: Other
fa: ساير

en: Expires
fa: منقضی شده

en: Key
fa: کلید
