Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Other
sv: Övriga

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Key
sv: Nyckel

en: Collection
sv: Samling

en: Type(s)
sv: Typ(er)
