Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Other
uk: Інше

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Key
uk: Ключ

en: private
uk: приватно

en: Collection
uk: Збірка

en: Delete entity
uk: Видалити сутність

en: Kill
uk: Знищити

en: Edit entity
uk: Редагувати сутність
