Temporary Storage Killer (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Other
vi: Khác

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Key
vi: Khóa

en: private
vi: riêng tư

en: Kill
vi: Buộc chấm dứt
