Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Other
ast: Otru

en: Key
ast: Llave
