Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Key
bo: གནད་ཚིག
