Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Other
lt: Kiti

en: Key
lt: Raktas
