Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Id
nl: ID

en: Other
nl: Andere

en: Expires
nl: Vervalt

en: Key
nl: Sleutel

en: private
nl: privé

en: Collection
nl: Collectie

en: Delete entity
nl: Entiteit verwijderen
