Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: ID
az: İD

en: Other
az: Digər

en: Key
az: Açar
