Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Key
be: Ключ
