Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Id
bg: Номер

en: Other
bg: Други

en: Key
bg: Ключ
