Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Other
cs: Jiné

en: Expires
cs: Expiruje

en: Key
cs: Klíč
