Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Other
cy: Arall

en: Key
cy: Allwedd
