Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: ID
eo: Identigilo

en: Other
eo: Alia
