Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Id
fi: Tunniste

en: Other
fi: Muu

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Key
fi: Avain

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Delete entity
fi: Poista entiteetti
