Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: ID
hi: आईडी

en: Other
hi: अन्य
