Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Other
hr: Ostalo

en: Expires
hr: Ističe

en: Key
hr: Ključ
