Temporary Storage Killer (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: ID
is: Kenni

en: Expires
is: Fyrnist
